Skrypt ogłoszeniowy NOTICE 1.2

Asystent wsparcia działu zakupów – praca zdalna

[Praca] - Administracja biurowa - Nowe

Brak zdjęcia

Opublikowano: 18-04-2023, wygaśnie: 18-05-2023

Wyświetleń: 225

Za darmo

Emailrekrutacja@werbeo.pl

Nasz nowy Klient to międzynarodowa sieć sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Klienci znajdą w sklepie m.in. artykuły spożywcze, środki czystości, produkty dla zwierząt oraz artykuły do wyposażenia i dekoracji domu. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 2018 roku, dziś jest to już ponad 180, a to nie koniec dalszego rozwoju.

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności  na stanowisko

Zakres obowiązków

• tworzenie (kreowanie) produktu, wprowadzanie danych o produkcie min. w systemie Oracle
• kontakt telefoniczny i e-mailowy z dostawcami w celu otrzymania: zdjęć, karty produktów
• sprawdzenie poprawności faktur z systemem - weryfikacja i akceptacja FV w Infinite,
• kontakt telefoniczny i e-mailowy z magazynem oraz kupcem w celu weryfikacji rozbieżności i nieścisłości (zamówienie-faktura)
• kontakt telefoniczny i e -mailowy z dostawcami w celu otrzymania korekty do faktur

Wymagania
• bardzo dobra obsługa komputera w tym pakietu Ms Office
  (Ms Word- dobry, MS Excel zaawansowany)
• znajomość języka angielskiego na poziomie min: A2/B1
• bardzo dobra organizacja czasu pracy
• sumienność

Oferujemy
• praca 100% zdalna
• możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,
• korzystne warunki zatrudnienia
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@werbeo.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: rekrutacja@werbeo.pl