Skrypt ogłoszeniowy NOTICE 1.2

Newsletter

Kindergeld


Firma ABZ świadczy usługi w zakresie obsługi osób mających prawo do ubiegania się o zasiłek rodzinny w Niemczech, popularnie zwany "KINDERGELD".

Oferujemy załatwianie Kindergeldu w sposób solidny i profesjonalny.Doradzamy i prowadzimy państwa rzetelnie, aż do otrzymania tego świadczenia. Służymy również pomocą przy późniejszym kontynuowaniu pobierania Kindergeldu.

 

Świadczenie to przysługuje pracownikom oddelegowanym na kontrakt w Niemczech zatrudnionych w polskich firmach, zatrudninym na stałe lub sezonowo na warunkach niemieckich oraz osobom prowadzącym w Niemczech tzw. Gewerbe.

Pobieranie Kindergeldu jest możliwe po spełnieniu odpowiednich przesłanek określonych w niemieckiej Ustawie o podatku dochodowym lub niemieckiej federalnej ustawie o zasiłku rodzinnym.To na jej podstawie zostanie ci przyznany zasiłek na dzieci KINDERGELD według kryteriów obowiązujących w Niemczech i nie ma żadnego znaczenia czy rodzina przebywa w Niemczech czy też w Polsce.

Ubieganie się o Kindergeld przysługuje rodzicom po spełnieniu określonych przepisów niemieckiego prawa na dzieci będące na ich utrzymaniu, uczące się lub studiujące aż do ukończenia 25 roku życia .

W roku 2016 Kindergeld przysługuje w kwotach:

- na pierwsze i drugie dziecko  po                          190 EURO

- na 3 dziecko po                                                      196 EURO

-  na każde kolejne dziecko po                                221 EURO.

O zaległy i niewypłacony Kindergeld możemy wnioskować w Państwa imieniu do 4 lat wstecz.

Prosimy aby nie zapominać, że wypłatę świadczenia z rządowego programu Rodzina 500 Plus rodzic pracujący w Niemczech muszą państwo zgłosić do niemieckiej Kasy Rodzinnej, co wynika z obowiązków nałożonych przez prawo unijne oraz niemieckie. Również w tym zakresie pomagamy w zgłoszeniu tego faktu.

 

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, opisanie na jakich warunkach pracują państwo w Niemczech,podanie numeru telefonu oraz adresu w celu przesłania umowy oraz załaczników wymaganych do ubiegania się o Kindergeld,. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe na państwa pytania.

 

Jeżeli będzie potrzeba możemy w państwa imieniu uruchomić także kancelarię adwokacką w Niemczech współpracującą z nami w sprawach skomplikowanych za dodatkową opłatą.

Dane firmy:

biuro@natenczas.pl

Zdjęcie produktu

Adipex 75 Long,RS,Meridia 15...

1,00 zł

1,00 zł

Zdjęcie produktu

Sprzedam leki trudno dostępne...

2,00 zł

2,00 zł

Zdjęcie produktu

PROMOCJA adipex 75 meridia 15...

1,00 zł

1,00 zł

Strzałka w górę