Skrypt ogłoszeniowy NOTICE 1.2

Newsletter

Kindergeld


Firma ABZ świadczy usługi w zakresie obsługi osób mających prawo do ubiegania się o zasiłek rodzinny w Niemczech, popularnie zwany "KINDERGELD".

Oferujemy załatwianie Kindergeldu w sposób solidny i profesjonalny.Doradzamy i prowadzimy państwa rzetelnie, aż do otrzymania tego świadczenia. Służymy również pomocą przy późniejszym kontynuowaniu pobierania Kindergeldu.

 

Świadczenie to przysługuje pracownikom oddelegowanym na kontrakt w Niemczech zatrudnionych w polskich firmach, zatrudninym na stałe lub sezonowo na warunkach niemieckich oraz osobom prowadzącym w Niemczech tzw. Gewerbe.

Pobieranie Kindergeldu jest możliwe po spełnieniu odpowiednich przesłanek określonych w niemieckiej Ustawie o podatku dochodowym lub niemieckiej federalnej ustawie o zasiłku rodzinnym.To na jej podstawie zostanie ci przyznany zasiłek na dzieci KINDERGELD według kryteriów obowiązujących w Niemczech i nie ma żadnego znaczenia czy rodzina przebywa w Niemczech czy też w Polsce.

Ubieganie się o Kindergeld przysługuje rodzicom po spełnieniu określonych przepisów niemieckiego prawa na dzieci będące na ich utrzymaniu, uczące się lub studiujące aż do ukończenia 25 roku życia .

W roku 2016 Kindergeld przysługuje w kwotach:

- na pierwsze i drugie dziecko  po                          190 EURO

- na 3 dziecko po                                                      196 EURO

-  na każde kolejne dziecko po                                221 EURO.

O zaległy i niewypłacony Kindergeld możemy wnioskować w Państwa imieniu do 4 lat wstecz.

Prosimy aby nie zapominać, że wypłatę świadczenia z rządowego programu Rodzina 500 Plus rodzic pracujący w Niemczech muszą państwo zgłosić do niemieckiej Kasy Rodzinnej, co wynika z obowiązków nałożonych przez prawo unijne oraz niemieckie. Również w tym zakresie pomagamy w zgłoszeniu tego faktu.

 

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, opisanie na jakich warunkach pracują państwo w Niemczech,podanie numeru telefonu oraz adresu w celu przesłania umowy oraz załaczników wymaganych do ubiegania się o Kindergeld,. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe na państwa pytania.

 

Jeżeli będzie potrzeba możemy w państwa imieniu uruchomić także kancelarię adwokacką w Niemczech współpracującą z nami w sprawach skomplikowanych za dodatkową opłatą.

Dane firmy:

biuro@natenczas.pl

Zdjęcie produktu

2008 Volkswagen golf

22 500,00 zł

22 500,00 zł

Zdjęcie produktu

adipex 75 retard, meridia 15,...

1,00 zł

1,00 zł

Zdjęcie produktu

5L gbl wheel cleaner [99.99%]

950,00 zł

950,00 zł

Strzałka w górę